Три хлібини і три колоскина фоні контуру карти України

Інтерактивний урок для дітей молодшого віку (6–10 років) «Голодомор: зернята надії»

19 Грудня 2016

Для кого: діти молодшого шкільного віку (6–10 років).

Тривалість — 45 хвилин.

Тема Голодомору є складною для сприйняття дітьми молодших класів. Батьки і викладачі застережливо і неохоче ставляться до відвідування дітьми Меморіалу жертв Голодомору через стереотипні побоювання розповідей про жахіття, що відбувались під час геноциду українського народу. У 2015 році Музей Голодомору розробив та провів презентаційний урок для учнів початкових класів «Голодомор: зернята надії».

Урок розроблено на основі світового досвіду використання інтерактивних методів навчання. У ньому враховано особливості вікової психології та рекомендації провідних фахівців-психологів щодо викладання школярам тем про складні історичні періоди, зокрема, про масові вбивства.

Під час цього інтерактивного заняття діти вчаться співчувати чужій біді. Для маленьких учнів дуже важливим є емоційне сприйняття. Діти слухають і обговорюють відеозаписи спогадів людей, які пережили Голодомор в дитячому віці. В ході уроку діти грають в гру «Звільни дітей». Під час гри дізнаються про основні поняття, пов’язані з Голодомором.

Шоб записатися на урок, телефонуйте (044) 254-45-11.

Вартість інтерактивного уроку: 80 грн — для групи до 5 осіб, 160 грн — для групи до 12 осіб, 230 грн — для групи від 13 до 20 осіб. Також додатково учасники повинні придбати вхідні квитки до музею.