Майстер-клас із виготовлення пам’ятного значка

Освітні проекти 27 Вересня 2018

Для дітей 10-15 років

Тривалість: 50 хвилин

Майстер-клас складається з теоретичної і практичної частин. Спочатку учасники прослухають коротку лекцію про походження традиції вшанування пам’яті жертв Голодомору в четверту суботу листопада. Історія розпочнеться з далекого 1933 року, коли поминання мільйонів вбитих голодом українців відбувалось лише за кордоном, адже в Україні це було суворо заборонено. Діти почують про перші церемонії вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду в незалежній Україні, а також про скорботних заходів на сьогодні.

Протягом другої частини майстер-класу учні виготовляють значок на згадку про візит до музею Голодомору.

Вартість майстер-класу для групи до 15 осіб — 260 грн +10 грн для кожного учасника. Додатково слід придбати вхідний квиток до музею.

Контакти для запису на майстер-клас: (044) 254-45-11