Онлайн-екскурсія Музеєм Голодомору до Міжнародного дня музеїв
11 Травня 2021
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
![👤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/2/16/1f464.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
Формат відеоекскурсії дає змогу зануритися в атмосферу музею, дізнатися про історію Голодомору, переглянути уривки відеохронік, почути свідчення очевидців та побачити унікальні предмети, яких немає в основній експозиції музею.
Відеоекскурсія розрахована на школярів від 13 років і дорослих. Вона складається з двох частин.
Перша — це відеоролик-подорож музеєм Голодомору. Друга — спілкування зі співробітницею музею.
Відеоекскурсія розрахована на школярів від 13 років і дорослих. Вона складається з двох частин.
Перша — це відеоролик-подорож музеєм Голодомору. Друга — спілкування зі співробітницею музею.
![🏛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t28/2/16/1f3db.png)
Щоб відвідати освітнє заняття, зареєструйтеся за посиланням (кількість місць обмежена): http://bit.ly/ukr_tour
![🗣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9a/2/16/1f5e3.png)
І хоча ніщо не замінить досвід, який відвідувач отримує в музеї, ми можемо дізнаватися більше завдяки діджитал-технологіям — відвідуючи лекції й майстер-класи та спілкуючись з музейниками онлайн.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
Ми працюємо з 10:00 до 18:00 за адресою м. Київ, вул. Лаврська 3. Щоб забронювати екскурсію, освітнє заняття для школярів чи студентів, дізнатися про аудіогід 33-ма мовами, перейдіть за посиланням: https://holodomormuseum.org.ua/zaplanuvaty-vizyt/
Телефон для довідок: 044 254 45 12
Email: [email protected]
Email: [email protected]