Освітнє заняття про права для підлітків та дорослих до Міжнародного дня захисту дітей

25 Травня 2021
🏛До Міжнародного дня захисту дітей освітня команда Музею Голодомору проводить освітній тренінг «У пошуках права» для підлітків 11–14 років.
▪️Які ми маємо невід’ємні права?
▪️Де і як ми їх реалізовуємо зараз?
▪️Що робити, коли порушують ваші права та дискримінують вас?
👤Запрошуємо до Музею Голодомору батьків із дітьми 11–14 років на безкоштовну освітню подію.
▪️Дата та час: 1 червня 2021 о 16:00
Тривалість: 1 година
🏛Місце: Музей Голодомору, м. Київ, вул. Лаврська 3 (10 хв. від метро Арсенальна).
Освітнє заняття допомагає зрозуміти сучасні права людини, закріплені в міжнародному та національному законодавстві, розвинути емпатію та негативне ставлення до фактів дискримінації, порушення свобод і зазіхань на життя. Також ви дізнаєтеся про порушення прав людини в СССР, зокрема про злочин геноциду українського народу — Голодомор 1932–1933 років.
За допомогою яскравих анімаційних та ілюстративних матеріалів на тренінгу підлітки дізнаються:
— які права у них є;
— які документи їх гарантують;
— де та як ці права можна і треба реалізувати;
— куди звертатися, якщо права людини порушують, як це було у роки Голодомору-геноциду.
Кількість місць обмежена. Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/RbNF9Y2FJ62wTfVz8
Контакти для зв’язку:
(044) 254-45-11 /// [email protected]