Спецпроект: лекторій в рамках презентації всесвітньовідомого коміксу Тентен в Україні

4 Листопада 2019

Музей Голодомору разом із видавництвом Пінзель 23 жовтня представив українському читачу бельгійський комікс «Тентен. Репортер ХХ віку у країні Сов’єтів».

Перший європейський герой коміксів, який подорожує навколо світу й ризикуючи життям підкорює Тибет, повертає скіпетр королю Оттокару, визволяє професора Турнесоля від племені інків, розпочав свою подорож у СРСР! Серія із 24 книг починалася з альбому про Совєцький союз і його тоталітарний режим, зокрема, про голод і колективізацію. Культовий персонаж бельгійської та європейської культури став свідком голоду 1921-23 рр. в Україні. Саме тому так важливо, аби пригоди цього юнака, знав й український читач.

В рамках презентації видання у Музеї Голодомору пройде цикл лекцій, присвячений культовому виданню.

Вхід вільний за попередньої реєстрації: https://forms.gle/fsforLPP6KxhuUfH9

Дата Час Лектор Тема
14 листопада 14:00 Федір Баландін – головний куратор Міжнародного фестивалю  «AnnedeKyivFest»

«Тентен українською. Культовий літературний герой як свідок епохи»

16 листопада 13:00 Олександр Ірванець – письменник

«Голодомор в світовій  літературі»

20 листопада 14:00 Юрко Позаяк – поет та  редактор альбому “Тентен. Репортер ХХ віку у країні Сов’єтів”

«Хто ти, Тентене?»

22 листопада 14:00 Іван Рябчій – перекладач, письменник, директор видавництва «PINZEL»

«Франкофонна література як свідок української історії»

29 листопада 14:00 Єгор Олєсов – продюсер фільму «Гарет Джонс»

«Джонс чи Тентен? Історія свідків»

5 грудня 14:00 Олесь Санін – кінорежисер, автор фільму «Поводир».

«Поводир» і його час

Дата уточнюється 14:00 Ірма Вітовська – Заслужена артистка України

«Сильні українки і малофемінність саги «Тентен»