Дмитро Білий взяв участь у панельній дискусії «Голодомор 1932 року / Маріуполь 2022: спотворення історії»

28 Листопада 2023

В Українському кризовому медіа-центрі 23 листопада відбулася панельна дискусія «Голодомор 1932 року / Маріуполь 2022: спотворення історії».

Від Національного музею Голодомору-геноциду участь в дискусії взяв завідувач відділу досліджень Голодомору та штучних масових голодів, доктор історичних наук, професор Дмитро Білий.

У межах заходу говорили про Голодомор 1932–1933 років, події, які у цей час відбувалися на території Маріуполя, та про те, як радянська влада змусила усіх мовчати про цю жахливу трагедію довгі роки.

«Актуалізація пам’яті про геноцид та поширення цієї теми для будь-якої країни стає життєво важливим, бо історія – це пошук стратегії виживання, пошук відповідей, чому з нами так сталося і що нам робити, щоб ця трагедія ніколи більше не повторилася», – зазначив Дмитро Білий.

Фото – Культура Маріуполя