Кенійський журналіст відвідав Музей Голодомору

10 Жовтня 2019

10 жовтня журналіст однієї з найпопулярніших кенійських газети «The Star» Еліуд Кібіі відвідав Музей Голодомору.

Прослухавши екскурсію пан Еліуд був вражений та зазначив, що якомога більше людей у світі повинні дізнатися про Голодомор-геноцид.

Кенійський журналіст пише серію репортажів про історію та культуру України. Історія Голодомору-геноциду надзвичайно зацікавила кенійського журналіста, оскільки вона розкриває тему насильства шляхом вилучення всіх продуктів харчування та нищення національної ідентичності. Еліуд Кібіі висловив думку, що до цього часу для багатьох національних, етнічних, релігійних груп залишається актуальною загроза втрати власної ідентичності. Також журналіст висловив думку, що осмислення і вивчення злочину Голодомору-геноциду посприяє зменшенню насильства та дискримінації в сучасному світі.