Хорватський політик Марко Літре отримав збірку книг про Голодомор-геноцид

19 Січня 2021

Національний музей Голодомору-геноциду підтримує ініціативи закордонних організацій, політиків і спільнот, які поширюють правду про злочин геноциду української нації.

Хорватський політик Марко Міланович Літре 27 листопада 2020 року вперше порушив питання визнання Голодомору актом геноциду на засіданні сабору (парламенту Хорватії), а 28 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору, спільно з українськими дипломатами долучився до жалобної акції біля пам’ятника Тарасові Шевченку в Загребі.

Команда Музею Голодомору надіслала в Хорватію подарункову підбірку книг англійською мовою для особистої бібліотеки Марка Мілановича Літре (Marko Milanović Litre) та Національної й університетської бібліотеки Загреба (NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA U ZAGREBU).

В рамках проєкту «Боротьба за свідомість» спільними зусиллями Музею та його партнерів у 2020 році було зібрано понад 15 тисяч примірників нових історичних та енциклопедичних видань, які надійшли до 300 установ.

Ми плануємо продовжувати проєкт і у 2021 році. Бібліотеки та організації можуть звертатися до нас, щоб безкоштовно отримати добірку унікальних книг про Голодомор-геноцид української нації 1932–1933 рр. Для цього напишіть нам на пошту [email protected].