Міністр закордонних справ Хорватії вшанував пам’ять жертв Голодомору

31 Липня 2023

Під час офіційного візиту до Києва 31 липня Музей Голодомору відвідав Міністр закордонних справ Хорватії Гордан Грлич Радман. Супроводжувала пана міністра Олена Кондратюк, віцеспікер Верховної Ради України.

Гості вшанували пам’ять убитих голодом українців біля скульптури «Гірка пам’ять дитинства», поклавши символічні композиції з колосків та лампадок. Також вони прослухали коротку екскурсію про Голодомор-геноцид 1932-1933 років.

Перебуваючи на території Музею, де зберігають пам’ять жертв Голодомору, Олена Кондратюк подякувала хорватським гостям за важливий крок – ухвалення Хорватією рішення про визнання Голодомору актом геноциду українського народу. Його, нагадаємо, парламент країни прийняв 28 червня, у День Конституції України.