Музей Голодомору розпочинає проєкт зі старшокласниками «Розкажи мені історію»

20 Вересня 2023

Сьогодні до нашого Музею завітали учні 10 класу Креативної Міжнародної Дитячої Школи (КМДШ). Школярі не просто прийшли на екскурсію, вони — учасники освітнього проєкту «Розкажи мені історію».

Упродовж двох місяців діти будуть залучені до музейної роботи, зазирнуть за лаштунки, а потім спробують донести місію музею до учнів КМДШ. Також на основі власних вражень і рефлексій вони реалізують проєкти, пов’язані з історією Голодомору в Україні.

Через те, що очевидців цих трагічних подій майже не залишилось і більшість школярів не мають можливості почути історії про Голодомор з перших вуст, проєкт стане для старшокласників вкрай важливим для розуміння та аналізу історичних процесів. Це буде цікавий досвід, адже саме у цей період у дітей відбувається формування особистості, окреслюються ціннісні та життєві орієнтири.

Під час першого воркшопу учні прослухали оглядову екскурсію, переглянули ознайомчий ролик у Залі пам’яті та дізналися про напрями роботи Музею.

З нетерпінням очікуємо наступних візитів та сподіваємося на плідну співпрацю!