Музей Голодомору відвідали представники МЗС України

13 Листопада 2023

У суботу, 11 листопада, в Музеї Голодомору побували представники одного з департаментів Міністерства закордонних справ України. Гості оглянули музей, експозицію Зали пам’яті та прослухали екскурсію, яку провела завідувачка екскурсійно-освітнім відділом Яна Городняк.

Із представниками МЗС зустрівся також керівник відділу дослідження геноциду, злочинів проти людяності та воєнних злочинів Михайло Костів, який відповів на запитання наших гостей. Відвідувачі цікавилися особливостями Голодомору та подіями в цей самий час в інших регіонах СРСР, з’ясовували, в чому полягає різниця між цими історичними явищами, розпитували про перебіг масового штучного голоду 1946-1947 років, дізнавалися про знищення церкви як складової геноциду, а також цікавилися історіями доброчинців, які ризикуючи життям рятували людей в роки Голодомору.

Відвідини музею справили сильне враження на наших гостей, вони запевнили, що радитимуть побувати тут іншим своїм колегам.