Науковець Музею Голодомору Роман Теслюк провів уроки-лекції для школярів на Львівщині

29 Листопада 2023

16 та 23 листопада молодший науковий співробітник відділу дослідження геноциду, злочинів проти людяності та воєнних злочинів Музею Голодомору, кандидат географічних наук Роман Теслюк провів уроки-лекції для учнів 9-х, 10 та 11 класів Щирецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (селище Щирець Львівської області). Ще один урок-лекцію науковець провів у львівській гімназії «Євшан».

Тема «Голодомор-геноцид 1932–1933 років та інші злочини московії-росії в Україні» зацікавила учнів детальною інформацією про причини, умови та наслідки злочину геноциду, а також сучасних злочинів росії в Україні. Учні мали можливість проаналізувати наслідки правління комуністичного та сучасного російського тоталітарних режимів, що повинні понести справедливе покарання за свої злочини.