Нова освітня активність для дітей в Музеї Голодомору

19 Серпня 2024

Цими вихідним в Залі пам’яті Музею Голодомору наші наймолодші відвідувачі оглядали експозицію за допомогою роздрукованих квест-маршрутів.

Діти з допомогою батьків відповідають на питання та вирішують загадки, водночас більше дізнаються про Голодомор та знайомляться з історією експонатів та символікою Музею.

Такий формат музейної освітньої роботи поширений у багатьох музеях світу, де ми часто можемо бачити дітей, які, командою чи поодинці, щось завзято шукають в експозиції та заповнюють роздруковані листки. Музеї України також активно використовують квестові завдання у своїй роботі і тепер до них доєднався Музей Голодомору.

Маршрутний лист ви можете отримати безкоштовно на вході до Зали пам’яті у наших співробітників.

Авторами ідеї та тексту є освітня команда Музею, ілюстрацій – Єва Чернухіна, дизайн Вікторії Односум.

Завантажити квест-маршрут, щоб роздрукувати його самостійно, ви можете  тут:

маршрутний лист