Новопризначений посол США в Україні Бріджит Брінк відвідала Музей Голодомору

1 Червня 2022

Сьогодні, 1 червня, Музей Голодомору відвідала новий посол США в Україні Бріджит Брінк, яка вшанувала пам’ять жертв геноциду 1932-1933 років. Наш заклад став одним із перших місць, з яких пані посол розпочала знайомство з Україною. Нагадаємо, Бріджит Брінк прибула до Києва 29 травня.

Гостя прослухала оглядову екскурсію на території Музею. Під час екскурсії пані послу розповіли про Голодомор-геноцид, який українці пережили 90 років тому внаслідок спланованих дій комуністичного тоталітарного режиму.

Сьогодні новий геноцид на території України вчиняє путінський режим. Адже злочини комуністичної тоталітарної держави СРСР, правонаступницею якої є росія, не були засуджені і покарані світовою спільнотою. А безкарність неодмінно породжує нове зло.

Нагадаємо, США визнали Голодомор актом геноциду на державному рівні у 2018 році.