Оригінали прокламацій про визнання Голодомору штатами США передано у фонди Музею

1 Грудня 2023

У наших музейних фондах – нові надходження! Сьогодні в Музеї Голодомору побував Данило Волинець та передав подарунок від своєї дружини, Надзвичайного і Повноважного Посла України в США Оксани Маркарової. Це оригінали п’яти документів-прокламацій про визнання американськими штатами Голодомору геноцидом українського народу, які були видані впродовж останнього місяця. Прийняла документи головний зберігач Музею Марина Принь.

В. о. Генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду Леся Гасиджак подякувала родині Оксани Маркарової та Данила Волинця за цінні артефакти, які займуть достойне місце в колекції музею. Також від Музею було передано книжки про Голодомор для Посольства України в Сполучених Штатах.

В. о. Генерального директора Музею Голодомору Леся Гасиджак та Данило Волинець.