У День пам’яті Музей працюватиме з 12:00 до 20:00. Вхід вільний

24 Листопада 2023

Друзі, завтра, 25 листопада, в 90-ті роковини Голодомору, ми чекаємо на вас, щоб разом ушанувати пам’ять жертв геноциду 1932–1933 років. Згадати своїх рідних, яких ми ніколи не бачили, і зовсім незнайомих людей, убитих голодом. Тих, хто так і не прожив своє життя, бо його забрав радянський режим разом із вирощеним хлібом…

У День пам’яті наш музей буде відчинено для відвідувачів з 12:00 до 20:00. Відвідування для всіх – безкоштовне.

Екскурсії в цей день проводитися не будуть.

У випадку оголошення повітряної тривоги – прямуйте до найближчого укриття! 5 хв. – до переходу на площі Слави, 10 хв. – до ст. метро «Арсенальна».

Також ви можете долучитися до вшанування вдома: о 16:00 запаліть свічку у вікні та приєднуйтесь до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Зло боїться пам’яті, але ми пам’ятаємо. Зло прагне забуття, але ми не забудемо! Зло стає слабким, коли ми гуртуємось!