У Швеції відкрилася виставка Музею Голодомору

17 Листопада 2023

У суботу, 11 листопада, в Головній бібліотеці міста Лінчепінгу (Швеція) відкрилася виставка «Незасуджений геноцид українців повторюється». Вона розповідає світові історію зла, яке залишилося безкарним і повернулося сьогодні, щоб завершити те, що почалося майже сто років тому.

Виставка підготовлена Музеєм Голодомору, переклад було зроблено завдяки організації неурядовій організації Nordic Ukraine Forum. У Лінчепінгу виставка була організована українською асоціацією Ukrainska Föreningen Östergötland та буде показана в період з 11 листопада по 2 грудня в Головній бібліотеці в Лінкєпінгу.

Крім того, виставковий проєкт покажуть в Уппсалі в бібліотеці Готцунда до 24 листопада. Виставку організовує Оксана Дударко.

Щиро дякуємо нашим партнерам за організацію цих заходів та поширення правди про Голодомор у світі!

Фото – Daria Sivirin.