У Тель-Авіві відкрилася виставка «Паралелі»

9 Грудня 2022

В Українському культурному центрі в місті Тель-Авів (Ізраїль) відбулося відкриття виставки колажу «Паралелі». Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє Посольство України в Ізраїлі.

“Виставка присвячена пам’яті жертв Голодомору та є мистецьким осмисленням трагічних подій 1932—1933 років в контексті сучасної війни росії проти України”, — йдеться у дописі.

До присутніх звернувся Посол України Євген Корнійчук і закликав пам’ятати про страшні події Голодомору, про те, як гинули невинні українці. Власне, трагедія повторюється і зараз. Росія намагається штучно створити голод і в XXI столітті, повторюючи геноцид проти українського народу.

Українська амбасада висловила вдячність Музею Голодомору за допомогу в організації виставки. “Посольство України в Державі Ізраїль вдячне нашим партнерам Музей Голодомору I Holodomor Museum, Cutout Collage Festival & Studio та Israeli Friends of Ukraine за допомогу в організації цієї виставки”, — йдеться в дописі на сторінці україснького диппредставництва.

Усі бажаючі матимуть змогу відвідати експозицію до 20 грудня в Українському культурному центрі: вт, ср – 15:00 – 19:00; пт – 13:00 – 16:00.

Фото – Дарья Чеб та Tatiana Gur.