Слово

Інтерактивний урок «Геноцид — що це?» (для 9–11 класів)

11 Травня 2018

Для кого: учні 9–11 класів

Тривалість 45 хвилин.

Заняття має на меті сформувати у школярів знання про походження і значення терміну «геноцид». На уроці співробітник музею розповідає про Рафаеля Лемкіна та «Конвенцію про запобігання злочину геноциду». Учні ознайомлюються з документами 1932–33 років, аналізують події в Україні у той час, а для того, щоб простежити, як саме впроваджувалися геноцидні дії, переглядають свідчення очевидців Голодомору.

Завданнями цього інтерактивного заняття є

1.     навчити аналізувати первинні історичні документи;

2.     навчити критично мислити, формувати особистісне ставлення до історії та розуміти її уроки;

3.     розвивати в учнів вміння аналізувати події, порівнювати історичні явища та процеси, робити висновки.

Щоб записатися на уроку, телефонуйте (044) 254-45-11.

Вартість інтерактивного уроку: 140 грн — для групи до 5 осіб, 340 грн — для групи до 12 осіб, 570 грн — для групи від 13 до 20 осіб. Також додатково учасники повинні придбати вхідні квитки до музею.