Мішки з зерном

Інтерактивна екскурсія «Схованка» (для дітей 6–12 років)

2 Грудня 2020

Для кого: діти 6–12 років.

Екскурсія розрахована для групи до 12 осіб.  Підходить для сімейного відвідування.

Пропонуємо перше знайомство з темою Голодомору у вигляді інтерактивної екскурсії з елементами гри. Під час заняття екскурсоводи розкажуть учасникам про події, що відбувалися майже 100 років тому, про життя українців у Совєцькому Союзі, про Голодомор-геноцид 1932–1933 років в Україні, організований сталінським тоталітарним режимом, а також про традиції вшанування пам’яті жертв Голодомору.

Головна героїня гри — 12-річна Катруся — намагається уникнути небезпеки, знайти їжу та вижити під час Голодомору. Учасники допомагають їй, виконуючи запропоновані завдання, а в процесі дізнаються про окремі аспекти передумов та перебігу Голодомору: що таке «колгосп», як представники совєцької влади конфісковували все продовольство, чим харчувалися люди, що таке «торгсіни», чому українці були змушені йти з дому у пошуках їжі тощо. За успішне виконання кожного завдання діти отримують зерно, яке засипають до «схованки» для Катрусі.

Щоб записатися на екскурсію, телефонуйте (044) 254-45-11.

Вартість екскурсії: 140 грн — для групи до 5 осіб, 340 грн — для групи до 12 осібТакож додатково учасники повинні придбати вхідні квитки до музею.