Конкурс дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО»

Проекти музею 9 Квітня 2019

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» оголоcив Конкурс дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО» до 86-их роковин Голодомору 1932-33 років в Україні. Проект започатковано з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору. Його місією є поширення знань про трагічні сторінки історії нашої країни, запобігання повторенню злочину геноциду, сприяння самоідентифікації, захист прав людини, протистояння дискримінації та порушенню прав людини.

Теми конкурсу:

• «Голодомор. Сторінки історії»
  • «Пам’ять країни – пам’ять родини»
  • «Спадщина – дух та сила»
  • «Права людини – право народу»
  • Вільна тема, що відповідає ідеї проекту

Учасником/учасницею Конкурсу може стати будь-яка особа від 6 до 17 (повних) років.

Конкурс проводитиметься у номінаціях для трьох вікових категорій: від 6 до 9, від 10 до 13, від 14 до 17 років.

Призовий фонд конкурсу 10 000 грн.

Техніки та жанри робіт: рисунок, живопис, графіка, витинанка, плакат, аплікація, колаж, сторі-борд (мальована історія), комп’ютерна графіка та будь-яка інша техніка двомірного зображення.

Для участі у Конкурсі необхідно до 01 липня 2019 року подати електронну заявку, заповнивши Реєстраційну форму або повідомленням на e-mail [email protected] відповідно до умов, зазначених у Положенні про Конкурс.

Дата відкриття виставки та нагородження переможців  5 листопада 2019 року за адресою Київ, вул. Лаврська, 3, Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

УВАГА! Детальніше про конкурс та умови участі читайте у Положенні про Конкурс та на FB-сторінці Конкурсу

СКЛАД ЖУРІ:

Голова журі:

Євген Карась, арт-експерт, колекціонер, галерист. Голова експертної ради Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва, засновник Карась Галереї.

Члени журі:

• Іван Васюник, Голова Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду розвитку Меморіалу жертв Голодомору.
  • Олекса Руденко, Заслужений художник України, доцент кафедри графіки видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «КПІ».
  • Ігор Якубовський, кандидат архітектури, заступник директора Інституту дослідження Голодомору.
  • Діана Клочко, мистецтвознавиця, лекторка, членкиня AICA (Міжнародна асоціація арт-критиків) і українського Пен-клубу.
  • Наталія Борисенко, член Національної спілки художників України, директор арт-студії «Художня майстерня».
  • Юлія Коцур, кандидат історичних наук, завідувач інформаційно-видавничого відділу Музею Голодомору.

Реєстраційна форма

FB-сторінка Конкурсу

Відбір робіт

Голосування у номінації «Приз глядацьких симпатій»