Юлія Чичеріна – російська рок-співачка

Юлія Чичеріна/ Telegram

Юлія Чичеріна – російська рок-співачка, українофобка і рашистка. Активно підтримує путінський режим і війну Росії проти України.

У жовтні 2020 року отримала “громадянство” так званої “ДНР”. Має низку “нагород” від псевдореспублік “ДНР” та “ЛНР”, медаль від Путіна як “учасник військової операції в Сирії” та орден “Дружби” від так званої південної Осетії.

Заявляла, що “Донбас довгих вісім років чекав від Росії кроку назустріч”. Казала, що хоче приєднання окупованих росіянами територій до складу РФ. На запитання, де повинна зупинитися армія РФ, відповідала: “На якомусь березі… Бажано на Атлантичному. А може і не зупинимось”.

Основні заяви

1. Ще до повномасштабного вторгнення висловлювала бажання, щоб Росія дійшла аж до Придністров’я (21 лютого 2022 року)

Раділа визнанню Росією “незалежності” так званих “ДНР” та “ЛНР”. Казала, нібито на Донбас прийшла “справжня російська весна”. А після цього заявила про бажання, щоб Росія дійшла аж до Придністров’я.

2. Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну закликала російських солдатів іти “тільки вперед” (2 березня 2022 року)

Казала, що українці, які ховаються у підвалах, повинні “потерпіти”, тому що це “не буде довго”.

3. Заявила, нібито Україна планувала напасти на так звані “ДНР” та “ЛНР” (3 березня 2022 року)

Сказала, нібито Путін діяв на випередження і встиг напасти на Україну раніше, ніж вона напала на окуповані території Донбасу. Подякувала Путіну за “спасіння”.

4. Звинувачувала українських військових у тому, що вони нібито не дозволяють евакуюватися мешканцям Маріуполя (5 березня 2022 року)

5. Власноручно зняла український прапор в Енергодарі після окупації міста російськими загарбниками  (21 березня 2022 року)

6. Постійно використовує символіку Z