Надія Бабкіна, російська співачка, народна артистка РФ

Надія Бабкіна/ Facebook

Російська співачка, народна артистка РФ Надія Бабкіна підтримала злочинне повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Незадовго після вторгнення вона опублікувала у своїх соцмережах пост, зміст якого абсолютно співзвучний путінській пропаганді. У ньому наголошувалося, нібито росіяни “не можуть спокійно спостерігати за знущанням над російськими людьми”, і що в Україні “такі знущання негласно підтримуються на державному рівні”. Українців і росіян вона назвала “братськими народами, які зіштовхують лобами”.

Бабкіна заявляла, що Росія повинна “відстояти свої внутрішні ресурси, свою честь, батьківщину і свій народ”.

У травні 2022 року в одному з інтерв’ю вона заявила, нібито “Росія робить усе правильно”, і що вона хоче, щоб її країна “досягнула поставлених цілей”. Співачка назвала Україну “розмінною монетою Заходу”, яка “опинилася під сильною пропагандою, спрямованою проти росіян”.

Бабкіна цинічно заявила, що російські окупанти так повільно просуваються в Україні, тому що РФ “за збереження людських життів”.

Наприкінці серпня Бабкіна і Московський державний академічний театр “Російська пісня” виступили в окупованому Луганську. Співачка заспівала зі сцени не лише російські, а й українські пісні. Вона цинічно пояснила, що використанням українських пісень начебто хоче “зберегти різновидність культури, адже агресія – це шлях в нікуди”.

Під час поїздки на Донбас вона відвідала і розбомблений росіянами Маріуполь. Після цього співачка бідкалася, як постраждало місто, проте ні слова не сказала про бомбардування Маріуполя росіянами. Російським пропагандистським ЗМІ вона цинічно розповідала, що їй “дуже сумно і шкода”, а також що вона “не розуміє, як це може бути у XXI столітті”. Про те, що це саме Росія напала на Україну, і тому українські міста зараз перебувають у такому плачевному стані, співачка промовчала

Основні заяви

1. Заявила, нібито Росія за допомогою бойових дій “припиняє знущання над російськими людьми в Україні”, і що “два братніх народи зіштовхнули лобами”:

2. Відвідала поранених окупантів у Сімферополі і назвала їх героями

3. Заявила, що війна проти України “дуже вчасна”, і що в російських окупантів усе йде так, як потрібно. Побажала армії РФ “досягнути усіх поставлених цілей” (12 травня 2022 року):

4. Заявила про нібито неприпустимість заборони російської культури (27 вересня 2022 року):

5. Відвідала Маріуполь і цинічно бідкалася через руйнування міста, не згадуючи про його бомбардування російськими окупантами (31 серпня 2022 року):