Наталія Орейро – аргентинська співачка й акторка

Наталія Орейро/ Instagram

Наталія Орейро – уругвайська та аргентинська співачка, акторка, дизайнер та модель. В Україні її знають переважно завдяки ролям у серіалах “Багаті і знамениті” і “Дикий янгол”.

У червні 2020 року Орейро подала документи, щоб отримати громадянство РФ. Вона стала російською громадянкою у жовтні 2021 року.

Після початку повномасштабної війни Росії проти України опублікувала на своїй сторінці в Instagram спочатку картинку з написом “Мир”, потім – з написом “Ні війні”. Текст на картинках зазначався іспанською та російською мовами. Після цього більше ніяк не коментувала війну, але продовжила спілкуватися з фанатами з Росії й висловлювати свою любов до країни-агресорки РФ.

Публікувала картинки “За мир” і “Ні війні” (28 лютого і 1 березня 2022 року)

За кілька днів після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну опублікувала спочатку білу картинку з написом “Мир” російською та іспанською мовами, наступного дня – чорну картинку з написом “Ні війні”. Коментарі до обох дописів співачка відключила.

Проте на цьому її публікації на тематику війни РФ проти України закінчилися. Далі співачка просто відмовчується про злочинну війну Росії проти України.