Мітинг на підтримку окупації України в Пензі

Пропагандистський сюжет російського телебачення про мітинг-концерт “Своїх не кидаємо!” у місті Пенза. Захід провели 23 вересня 2022 року – у день, коли країна-агресорка Росія розпочала фейкові “референдуми” про входження у склад РФ окупованих територій України.

Спікери на заході активно розповідали, як Україна нібито погано ставилася до російськомовних і вважала їх “другосортними”. Захоплення та окупацію українських територій в сюжеті називають “звільненням”, і стверджують, що озброєні окупанти “захищають” місцевих жителів.

Депутат законодавчих зборів Пензенської області Антон Шаронов заявив, нібито США, ЄС і НАТО готували Україну до нападу на РФ, як бульдога. Він звинуватив Україну у нацизмі і закликав “роздушити нацистську гадину”.

Сюжет, знятий пропагандистами російського медіахолдингу “Экспресс”, з’явився у Telegram 23 вересня 2022 року. Тоді ж у місцевих Telegram-каналах з’явилися фотографії з події, на яких видно повсюдне використання учасниками заходу символіки із Z та гасел “Своїх не кидаємо!” і “Наша справа правильна” (рос. “Наше дело правое”).

z