Сніжана Єгорова, українська телеведуча

Сніжана Єгорова/ Facebook

Українська телеведуча Сніжана Єгорова відома своєю українофобською позицією і підтримкою російського диктатора Володимира Путіна. Спочатку вона тривалий час активно висловлювала свою негативну позицію щодо Майдану, потім розповідала, нібито Україну всі ці роки “знищували зсередини”.

Наприкінці січня 2022 року Єгорова публічно заявила у соцмережах, що підтримує Путіна, опублікувавши разом з цією заявою сюжет про диктатора РФ, який зняли російські пропагандисти. Звістку про “визнання” Росією “незалежними республіками” так званих “ДНР” і “ЛНР” у лютому 2022 року телеведуча зустріла з радістю.

Одразу після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Єгорова заявила, що це буде “кінець фашистського режиму в Україні”. У соцмережах вона активно репостила повідомлення з російських сторінок, де розповідали, які міста і об’єкти уже змогли захопити російські окупанти. Також вона продовжила поширювати кремлівську риторику, нібито “за мир потрібно боротися усіма засобами”, і виправдовувала вторгнення РФ ситуацією на Донбасі.

У березні 2022 року на сторінці Єгорової в Telegram з’явилася публікація з нібито вибаченнями і усвідомленням своїх помилок. Проте, як згодом телеведуча заявила в інших соцмережах, її сторінку у Telegram просто зламали і відповідний пост вона не писала.

Зараз Єгорова, проживаючи разом з дітьми в турецькій Анталії, продовжує активно поширювати тези кремлівської пропаганди. Вона веде свій канал в YouTube, на якому у дусі пропаганди країни-агресорки РФ розповідає про “розділ України Заходом”, “масові страти у ЗСУ”, “війну Зеленського”, “київський терор” та інші фейки, які постійно поширюються російською пропагандистською машиною.

Основні заяви

1. Заявила, що підтримує російського диктатора Володимира Путіна (23 січня 2022 року):

2. Заявила, що Україну і її народ грабували і знищували зсередини, а Путін ні в чому не винен (26 січня 2022 року):

3. На початку повномасштабного вторгнення РФ заявила, що це “не початок, а кінець фашистського режиму в Україні” (24 лютого 2022 року):

4. Заявила, нібито за мир можна боротися усіма доступними засобами, і що на Донбас усім “було начхати усі 8 років” (25 лютого 2022 року):

5. Назвала фейком фото пошкодженого російською ракетою будинку. Заявила, нібито у ньому вже давно ніхто не жив (25 лютого 2022 року):

6. Назвала президента Володимира Зеленського воєнним злочинцем за те, що він наказав обороняти державу замість того, щоб іти на переговори з Москвою (25 лютого 2022 року):

7. Заявила, що війна не починається, а закінчується (25 лютого 2022 року):

8. Заявила, нібито усі людські жертви у цій війні “будуть на совісті українських фашистів і Зеленського” (26 лютого 2022 року):

9. У відповідь на надання Заходом зброї Україні для захисту Єгорова заявила, що це нібито доказ участі НАТО у війні (23 травня 2022 року):

10. Також Єгорова веде пропагандистський українофобський канал на YouTube: