Музей відвідали журналісти з країн Латинської Америки

10 Вересня 2024

Музей Голодомору у вівторок, 10 вересня 2024, відвідала делегація представників засобів масової інформації Латинської Америки. Медійники прибули до Києва на запрошення Міністерства закордонних справ України. Мета візиту – сприяти глибшому розумінню наслідків збройної агресії РФ проти України серед країн регіону Латинської Америки та Карибського басейну, а також встановленню прямих контактів латиноамериканських журналістів з представниками української влади та громадянського суспільства задля отримання достовірної інформації.

До складу групи увійшли журналісти з 9 країн: Аргентини, Бразилії, Гватемали, Еквадору, Мексики, Парагваю, Перу, Уругваю, Чилі. В Музеї Голодомору гості вшанували пам’ять загиблих в роки Голодомору українців та прослухали екскурсію Залою пам’яті. Під час відвідин музею вони більше дізналися про Голодомор-геноцид в Україні, влаштований радянським режимом з центром у москві. Знання українського минулого та взаємовідносин України і росії в історичній ретроспективі допоможе представникам зарубіжних ЗМІ краще зрозуміти передумови сучасної російської агресії.

Нагадаємо, в травні в Музеї Голодомору вже побувала перша група медійників з Латинської Америки.