В Італії відкрилася виставка про Голодомор-геноцид

13 Червня 2023

В італійському місті Ріміні відкрилася виставка «ГОЛОДОМОР. Проігнорований геноцид», матеріали для якої надав наш музей. Виставка розповідає про геноцид українців 1932-1933 років, коли внаслідок злочинних дій сталінського режиму були закатовані голодом мільйони українців, та дозволяє чіткіше розуміти глибинні причини сучасної війни в Україні. Під час відкриття виставки присутні також переглянули фільм «Живі» режисера Сергія Буковського.

Організацію виставки взяла на себе Асоціації Італія-Україна-Майдан Associazione Culturale Europea Italia-Ucraina Maidan – Piemonte. Співорганізатори – Національний музей Голодомору-геноциду, Посольство України в Італії, Генеральне консульство України в Мілані та Муніципалітет Ріміні.

Виставка працюватиме до 2 липня в Міському музеї «Луїджі Тоніні».

Водночас закликаємо українські громади в інших країнах долучатися до організації таких виставок у своїх містах задля вшанування пам’яті жертв геноциду в 90-ті роковини Голодомору, а також з метою інформування світової спільноти про злочини росії проти україни в минулому та сьогодні.