Музей відвідали журналісти з африканських країн

15 Листопада 2023

Сьогодні Музей Голодомору відвідали журналісти з африканських країн, які перебувають в Україні на запрошення Міністерства закордонних справ. Організований для іноземних медійників престур має на меті сприяти глибшому розумінню наслідків збройної агресії РФ проти України серед африканських країн, а також встановленню прямих контактів африканських журналістів із представниками української влади та громадянського суспільства задля отримання достовірної інформації. До складу групи увійшли 15 журналістів з десяти країн Африки: Анголи, Ботсвани, Гвінеї, Єгипту, Замбії, Кенії, Марокко, Нігерії, ПАР, Сенегалу, Тунісу.

У рамках відвідин Києва журналісти побували в нашому Музеї, аби більше дізнатися про Голодомор-геноцид, який вчинив сталінський режим на українських землях. Гості прослухали екскурсію та ставили багато запитань про Голодомор, його причини і наслідки, розпитували про відмінності між подіями 1932–1933 років в Україні та інших республіках СРСР.

Сподіваємося відвідини нашого музею допоможуть кращому розумінню іноземними гостями глибинних причин сучасної війни, в яких складно розібратися без знання історичного контексту. А також сприятимуть поширенню правди про Голодомор в країнах, де обізнаність про геноцид українців все ще є недостатньою.