Голодомор: совєтський геноцид українців

9 Листопада 2023

Виставка «Голодомор: совєтський геноцид українців» спрямована на широку аудиторію. Вона дозволяє поглянути на Україну та її історію як невіддільну частину світового наративу — культурного, політичного, цивілізаційного. Водночас виставка демонструє те, як швидко молода європейська держава перетворилась на зону червоної окупації. Як послідовно та методично більшовицька ідеологія просочувалась у кожну зі сфер життя українського суспільства, перетворюючи його на совєтський народ. І як це, зрештою, уможливило найбільший злочин комуністичного режиму — Голодомор.

Простою та доступною мовою виставка переказує історію українського народу початку ХХ століття. В ній використані матеріали із колекції Національного музею Голодомору-геноциду, Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву, Галузевого державного архіву СБУ та інших.

У час, коли росія знову хоче упокорити українців, світові важливо досліджувати історію, передумови та наслідки Голодомору. Робити висновки та виносити уроки ефективного протистояння світовому злу.

Щоб замовити виставку для експонування пишіть нам на адресу: [email protected].