Музей не працюватиме до 7 вересня
Друзі музею, кияни-відвідувачі, туристи, що приїжджають з інших міст та країн!
Реконструкцію будівлі та реекспозицію Музею Голодомору продовжено до 7 вересня 2021 року.
Особливий емоційний фон оновленої зали створено за допомогою сучасних мультимедійних технологій – 3D меппінга на стіни всередині музею. В анімаційному ролику з уст дівчинки Оксанки розповідається історія родини, що є збірним образом мільйонів українських родин початку ХХ ст., які стали жертвами геноциду. Героїня розповідає хронологію Голодомору, пояснюючи його етапи та механізми. Та звертається до глядачів із закликами осмислення злочину, що пережили українців, з метою недопущення подібного.
Десять експонатів, які передали до нашого музею родини українців, розкажуть про історію Голодомору та постаті людей, що стоять за цими артефактами. Також будуть вперше експонуватися нововиявлені історичні джерела – листи іноземного інженера з України 1932-1933 років, який став свідком винищення української нації на Донбасі. Історичні дослідження про повстання, «чорні дошки» та місця масових поховань відтепер будуть розміщені на інтерактивних багатофункціональних екранах.
Відтепер кожен охочий зможе відвідати екскурсію чи прослухати аудіогід 34-ма мовами, скористатися тактильними макетами, переглянути документальну кінострічку.
У Залі Пам’яті представлені результати науково-прикладних досліджень, пошукової роботи, що відображають музейними засобами спротив українців геноциду; репресивний механізм комуністичного тоталітарного режиму, зокрема занесення сіл і цілих районів України на «чорну дошку» місця масового поховання жертв Голодомору у вигляді інтерактивних карт тощо.
Оглянути оновлену Залу Пам’яті, можна буде з 12:00 7 вересня.
Нагадуємо, що ви можете відвідати наш Музей онлайн через:
- відеоекскурсію, доступну українською та англійською мовами;
- дистанційні освітні заняття для школярів та студентів;
- мобільний додаток про історію Києва під час Голодомору для GooglePlay та AppStore;
- сайт, на якому розміщена інформація про історію Голодомору, тести, діджитал-ресурси, Книги пам’яті тощо.
Скоро побачимося!