Дорога-алея до музею з кам'яними янголами на вході

Хто творить музей

Кабінет Міністрів України

Вищий орган виконавчої влади в Україні, рішенням якого відновлено будівництво та скеровуються кошти з державного бюджету.

Міністерство культури України

Головний розпорядник бюджетних коштів, якому підпорядковані Національний музей Голодомору-геноциду та Дирекція з будівництва ІІ черги Національного музею Голодомору-геноциду.

Дирекція з будівництва другої черги Національного музею Голодомору-геноциду

Державне підприємство, створене наказом Міністра культури України у квітні 2017 року та визначене Замовником будівництва музею. Є одержувачем та розпорядником бюджетних коштів, призначених для будівництва.

Національний музей Голодомору-геноциду

Юридична особа, державний музей, що зберігає пам’ять про жертв Голодомору та розповідає історію геноциду української нації у 1932-1933 рр. Національний музей є центром вшанування пам’яті мільйонів українців, вбитих в роки Голодомору. Робоча група, створена на базі музею, розробила наукову концепцію експозиції. Музей є замовником проекту експозиції, виконавцями якого стане дизайнерська група.

Міжнародний благодійний Фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору

Благодійна організація, створена для залучення українських та іноземних благодійників до будівництва і створення експозиції музею.
Фонд відповідатиме за фінансування робіт з благодійних коштів, зібраних в результаті фандрейзингової кампанії.

Архітектурна група

Група архітекторів бюро “Проектні системи ЛТД” (Київ, Україна) та “Nizio Design  International”  (Варшава, Польща), що є авторами архітектурного проекту музею.

Дизайнерська група

Міжнародні компанії Nizio Design International, Польща та Haley Sharpe Design, Канада, що мають міжнародний досвід створення просторів.

Контентна група

Команда музейників, музеологів, істориків, фахівців з інших суміжних дисциплін, що розробляють тематичну структуру і детальний сценарій експозиції. Група створена наказом генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду на базі музею.

Експертно-наукова рада

Експертно-наукова рада – це дорадчий орган, створений на базі Національного музею Голодомору-геноциду, яку очолює головний науковий консультант Проекту. Експертно-наукова рада відповідає за дотримання всіма сторонами, які творять музей, історичного наративу, закладеного в наукову концепцію експозиції.