Музей Голодомору бере участь у проєкті Memory Savers

2 Жовтня 2023

У рамках проєкту Memory Savers наша головна зберігачка фондів Марина Принь та стажерка Єва Танцева вирушили у Рівне. Там триває друга робоча зустріч офлайн учасників Memory Savers. У рамках цієї зустрічі музейники ділитимуться досвідом та перейматимуть його у інших фахівців, обговорюватимуть проблемні моменти збереження спадщини.

Першою локацією цієї зустрічі став парк історичної реконструкції «Оствиця». Учасники проєкту познайомилися з елементами історичної реконструкції та прикладами застосування експериментальної археології.

Національний музей Голодомору-геноциду від липня цього року є учасником проєкту Memory Savers – ініціативи, що спрямована на збереження та просування культурної спадщини України. Реалізація проєкту Memory Savers здійснюється за підтримки EVZ Foundation.