З 14 листопада у Національній бібліотеці України для дітей розгорнуто проєкт «ГØЛØДØМØР»
16 Листопада 2023
На знак пам’яті про голодомор в Україні та запоруку недопущення подібного у майбутньому, з нагоди 90-х роковин голодомору 1932-1933 рр. з 14 листопада у Національній бібліотеці
України для дітей розгорнуто проєкт «ГØЛØДØМØР» української дизайнерки і художниці Юлії Федорович, реалізований Національним музеєм Голодомору-геноциду.
Більше інформації отримайте на сайті бібліотеки.
![](https://holodomormuseum.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/7-768x1024.jpg)
![](https://holodomormuseum.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/9-768x1024.jpg)
![](https://holodomormuseum.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/11-768x1024.jpg)
![](https://holodomormuseum.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/konferentsiia-Website-1-1-1024x576.png)