Музей відвідали представники ЗМІ з Латинської Америки

29 Травня 2024

Сьогодні, 29 травня, Музей Голодомору відвідали представники ЗМІ з Латинської Америки. До складу групи увійшли 10 журналістів з восьми країн: Аргентини, Бразилії, Еквадору, Ель Сальвадору, Колумбії, Мексики, Перу, Чилі. Медійники прибули до Києва на запрошення Міністерства закордонних справ України. Цей престур покликаний сприяти глибшому розумінню наслідків збройної агресії РФ проти України серед країн Латинської Америки.

Прослухавши оглядову екскурсію у Залі пам’яті, гості детальніше дізналися про Голодомор-геноцид, що стався в Україні в 1932—1933 роках за часів радянського тоталітарного режиму. Отримана інформація дозволить закордонним журналістам глибше зрозуміли причини та історичні передумови збройної агресії РФ проти України.