Вийшов офіційний трейлер фільму «Сімейний альбом»

3 Жовтня 2024

З 21 листопада документальну стрічку «Сімейний альбом» режисерки Maрини Ткачук можна буде побачити в кінотеатрах України.

Головною героїнею фільму є Самара Пірс (Samara Pearce), праонука австрійського інженера Александра Вінербергера, автора найвідоміших фото про Голодомор. Через 90 років вона вирушила на Харківщину, щоб зробити знімки нових злочинів та розповісти про це світові.

Фільм знятий кінокомпанією Good Morning Films, продюсер Андрій Корнієнко. Проєкт є переможцем мистецького конкурсу на ДП «МПІУ» Телеканал Дім і відбувся завдяки державній підтримці кіновиробництва та партнерству з Музеєм Голодомору.

Завдяки Українському культурному фонду фільм перекладений та дубльований пʼятьма іноземними мовами – англійською, німецькою, французькою, польською та іспанською. Незабаром його зможуть побачити глядачі в десятках країн від ПАР до Аргентини та Японії.

Світова прем’єра фільму, нагадаємо, відбудеться на Варшавському кінофестивалі 13 жовтня.

До вашої уваги – офіційний трейлер фільму.