Історичні фото які навчають: інтерактивний урок в Музеї Голодомору
Сьогодні до Музею Голодомору завітали учні Спеціальної школа-інтернат № 15 міста Києва.
Відвідавши наше нове інтерактивне заняття «Погляд в історію крізь фото», учасники досліджували історію геноциду українського народу через чорно-білі фотографії О.Вінербергера, М.Залізняка, М.Боканя.
Працюючи із фотографіями та спогадами очевидців, як із одним із найнаочніших історичних джерел, діти розвивають критичне мислення та уяву, самостійно роблять висновки про історичні події.
Наталія Топчій, вчителька: «Трагічна історія народу оживала зі світлин, а учні самі ставали свідками, журналістами, істориками: вчилися запам’ятовувати інформацію, аналізувати та відтворювати її, дивлячись лише на документальні фото. Діти в захваті від такого цікавого сучасного уроку. Дякуємо Музею за гостинність, а Ользі Вигодованець за щирість та вміння працювати з нашими вихованцями. Чекаємо нових зустрічей!».
Нагадаємо, Музей Голодомору розробив інтерактивний урок «Погляд в історію крізь фото» для учнів 5-8 класів, де діти проводять історичне дослідження через роботу із фотокартками та свідченнями, щоб сформувати у дітей чітке уявлення про перебіг Голодомору-геноциду. Учні на цьому занятті вдосконалюють навички групової роботи, логічного мислення, розвивають вміння узагальнювати інформацію та робити висновки. Одним із основних завдань уроку є зацікавлення дітей у дослідженні історії своєї родини в роки Голодомору 1932-1933 рр., записі усних спогадів старших членів родини.