Кураторська екскурсія виставкою «Leica, що бачила Голодомор»
UPD: Через велику кількість охочих ми закрили реєстрацію на кураторську екскурсію на 15:00 і 15:40. Однак ми хочемо, аби якомога більше людей побачили ці унікальні експонати й тому відкрили нову форму на 17:00 – https://forms.gle/o55rNDckQqnuM9Ny7
В останній день експонування виставки «Leica, що бачила Голодомор» запрошуємо вас на кураторську екскурсію від координаторки проєкту Яни Гринько.
Кураторська екскурсія – це унікальна можливість дізнатися про деталі створення, поширення і збереження найвідоміших у світі фото про Голодомор, оригінали яких експонуються у нашому Музеї.
Відвідувачі зможуть на власні очі побачити фотокамеру, на яку були зроблені ці фото й дізнатися усі таємниці, пов’язані з ними. Ці предмети належали австрійському інженерові Александру Вінербергеру і є найціннішими у світі експонатами з історії Голодомору, а світлини – доказами вчинення злочину і підтвердженням, що, незважаючи на зміну назви держави і її очільників, наміри Москви щодо України не змінилися, а непокараний злочин геноциду знайшов своє продовження у сучасній війні.
Коли? 27 листопада о 15:00
Де? Національний Музей Голодомору-геноциду (м. Київ, вул. Лаврська, 3).
Вхід вільний (за попередньою обов’язковою реєстрацією – https://forms.gle/MAZ6tzvbQMZkRsCx9
Аби отримати більше інформації про наші проєкти, звертайтеся на пошту [email protected], або ж за телефоном: +380997609726 (Ольга Юрчук, комунікаційниця Музею).