Леся Гасиджак взяла участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць

14 Грудня 2023

13 грудня в.о. Генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду Леся Гасиджак взяла участь у зустрічі т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць, яка відбулася в Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Сторони обговорили деталі будівництва другої черги Національного музею Голодомору-геноциду, в тому числі й участі Уряду Канади у цьому проєкті. Ростислав Карандєєв висловив подяку за підтримку Канади, яка залишається надійним союзником України. Він також акцентував на важливості створення Наглядової та Експертної ради Музею Голодомору та включенні іноземних експертів до їх складу.

Леся Гасиджак запросила пані Наталю Цмоць відвідати Музей та ознайомитись з експозицією Зали пам’яті і будівництвом другої черги.