Музей доєднався до кількох подій літньої школи у межах проєкту «Спадщина: простір для роботи»

18 Серпня 2025
16-19 серпня у межах проєкту «Спадщина: простір для роботи» на базі Мистецького Арсеналу триває літня школа. Її програму можна переглянути за посиланням, яке ми залишимо у коментарях.
17 серпня Національний музей Голодомору-геноциду доєднався до кількох подій літньої школи. У дискусії між учасниками програми «Спадщина. Простір для роботи» та командою Національного музею Голодомору-геноциду взяли участь наші співробітники — Ганна Сокиріна, заступниця Генерального директора, Андрій Іванець, к.і.н., провідний науковий співробітник Відділу дослідження Голодомору та штучних масових голодів 20-х і 40-х рр. ХХ ст., Юлія Коцур, к.і.н., завідувачка Відділу усної історії Голодомору. Розмовляли про виклики музею як у науковій площині, так і в щоденній роботі, про те, як музей працює з родинними історіями, які наративи намагається випрацювати, як саме комунікує тему і якими засобами.
Також у межах заходів відбулася кураторська екскурсія виставкою «Надазовські греки: шляхи ідентичності» від її організаторів з ГО “Надазовські греки” / NGO ‘North Azovian Greeks’. Виставка триватиме у Музеї до 28 вересня включно.