Музей Голодомору відвідала делегація з Аргентини

7 Жовтня 2024

У неділю, 6 жовтня, Музей Голодомору відвідала делегація Аргентини у складі пана Івана Дюбуа, радника Президента Аргентини, та пані Лілі Лемойне, депутатки Палати депутатів Національного Конгресу Аргентини. Гості вшанували пам’ять загиблих у роки Голодомору українців та прослухали екскурсію Залою пам’яті.

Пані Лілі Лемойне, яка має українське коріння завдяки бабусі та дідусю, була щиро зацікавлена цією трагічною сторінкою української історії. А після екскурсії залишила відгук на дошці вражень: «Я родом із Аргентини. Пройшла слідами моїх прабатьків Єви і Мігеля… Україна сьогодні є символом боротьби за свободу»…

Цей візит має на меті покращення обізнаності представників Аргентини з культурною, духовною, історичною та дипломатичною спадщиною нашої країни.

Фото зі сторінки Lilia Lemoine у соцмережі Х.