Запрошуємо відвідати екскурсію «Полотно правди»
1988 рік. В Україні ще тільки починають несміливо говорити про голод 1932-1933 років, а двоє молодих київських художників розпочинають роботу над масштабним полотном про Голодомор. За рік вони його закінчать і назвуть «Геноцид 1933». Це буде виклик і шок. І це буде перша картина на цю тему в пізньосовєтській Україні.
Що підштовхнуло художників до цього? Як сприйняли картину глядачі та влада? Які родинні таємниці розповідають брати Гончаренки? Які технічні складнощі виникали при створенні триптиха?
Відповіді на ці запитання ви отримаєте під час авторської екскурсії «Полотно правди. Як київські художники за часів СРСР створили триптих про Голодомор-геноцид» кандидата історичних наук, провідного наукового співробітника музею Голодомору-геноциду Андрія Іванця. Під час екскурсії науковець поділиться ексклюзивною інформацією, отриманою від авторів непересічного мистецького твору.
Екскурсія відбудеться 29 квітня, в суботу, о 15:00 у Залі пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду (вул. Лаврська, 3).
Вартість для дорослого – 85 грн., студенти, пенсіонери – 75 грн., школярі – 70 грн. Оплата здійснюється безпосередньо перед екскурсією в касі музею.
Запрошуємо вас!
https://forms.gle/2MduodSiQADMWsei8