День неспішного мистецтва в нашому музеї

14 Квітня 2018

14 квітня 2018 року Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» приєднається до Міжнародної акції «День неспішного мистецтва» (Slow Art Day). Лише протягом однієї години, з 12.00 до 13.00, всі хто прийде до музею, зможуть без поспіху розглянути п’ять робіт художника – плакатиста Валерія Вітра, присвячені темі пам`яті про Голодомор.

 

У випадку виникнення питань чи бажання обговорити власні думки та емоції після знайомства з експонатами, в галереї перебуватимуть співробітники музею, до яких Ви можете звернутися. Вони нададуть всю необхідну інформацію стосовно мистецьких робіт.

 

Вхід до музею на час акції – безоплатний.  

 

День неспішного мистецтва або Slow Art Day відбувається 14 квітня у багатьох музеях світу. В Україні цього року він відбудеться вперше!

Ідея Дня неспішного мистецтва у тому, щоби спонукати відвідувача оглядати твори, повільно і ретельно вникаючи у кожну деталь, шукаючи внутрішніх відповідей на свої питання. Потратити на один твір хоча би 10 хвилин.

 

Будемо раді вітати Ваші відгуки про акцію в Меморіалі жертв Голодомору на сторінках музею в Facebook Instagram Twitter та в книзі відгуків музею.

 

#неспішно

#неспішнемистецтво