«Круглий» стіл «Російський геноцид проти української нації: від риторики до практики» та презентація збірника матеріалів

13 Грудня 2023

14 грудня о 10:00 в Укрінформі відбудеться «круглий» стіл на тему: «Російський геноцид проти української нації: від риторики до практики». Під час заходу відбудеться презентація збірника матеріалів VI міжнародної конференції «Геноцид як зброя у боротьбі проти української нації в ХХ-ХХІ ст.: інтердисциплінарні підходи» до 90-х роковин Голодомору-геноциду.

Організатори: Національний музей Голодомору-геноциду, Укрінформ (ГР «Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки»),

Теми до обговорення:

• Геноцид як зброя у боротьбі проти української нації в ХХ-ХХІ ст.
  • Геноцидна риторика путінського режиму.
  • Опір українців геноцидній політиці Кремля.

Учасники:

Ганна Сокиріна, заступниця  Генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду. Вітальне слово.

Андрій Іванець, провідний науковий співробітник Національного музею Голодомору-геноциду, відповідальний редактор презентованого збірника. Презентація збірника матеріалів VI міжнародної конференції «Геноцид як зброя у боротьбі проти української нації в ХХ-ХХІ ст.: інтердисциплінарні підходи»

Сергій Жуков, аналітик Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Геноцидна риторика і практика держави-агресора у ХХІ ст.

Дмитро Білий, доктор історичних наук, професор, член редакційної колегії презентованого збірника. Опір українців Кубані комуністичному режиму у 1920-1930-х рр.

Іван Петренко, кандидат історичних наук, заступник керівника відділу геноцидів Національного музею Голодомору-геноциду. Опір українців геноцидній політиці Кремля у ХХ і ХХІ ст.

Павло Гай-Нижник, доктор історичних наук.

Андрій Козицький, кандидат історичних наук. Неосталінізм у сучасній російській імперській пропаганді.

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).

Акредитація представників ЗМІ: e-mail: [email protected] або за телефоном 067 430 71 81.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.