Майстер-клас «Дерево життя» на «NEOсвітньому Арсеналі»

20 Вересня 2023

Запрошуємо на «NEOсвітній Арсенал. Різні разом», в якому ми знову беремо участь.

На цьогорічному фестивалі в програмі подій Музей Голодомору представляє «Дерево життя», майстер-клас з виготовлення родинного дерева за допомогою техніки вибійки.

Історія кожної родини є частиною нашої спільної історії. Саме тому наш Музей пропонує майстер-клас, який допоможе дослідити історію свого роду, по-іншому поглянути на сімейні реліквії та фото з батьківського альбому, а також створити родинне дерево за допомогою давньої техніки вибійки.

Це унікальна можливість дізнатись про найцінніші експонати нашого музею — сімейні реліквії, які впродовж багатьох років передавалися з покоління в покоління. Кожна з них зберігає спогади про людей, що жили багато років тому, розповідає історію певної родини.

Майстер-клас проводиться для родин з дітьми від 6 років, підлітків та дорослих.

Чекаємо на вас 22 вересня о 14.00, місце проведення Майстерня 3.

NEOсвітній Арсенал — це фестиваль для дітей і підлітків, який вже втретє проводить Мистецький арсенал. Протягом попередніх п’яти років фестиваль проходив під назвою «Арсенал Ідей».

У стінах Арсеналу на кілька днів зберуться організації, які ведуть освітню діяльність у сфері культури і креативних індустрій, зокрема музейних педагогів, що представляють освітні програми своїх музеїв. В основі діяльності учасників фестивалю — інтеграція мистецтв, музейних і культурних практик та освіти, що сприяють розвитку творчого мислення, дослідницьких пошуків, кращому розумінню себе і світу через розмаїті музейні, культурні, художні досвіди.

Цьогорічне гасло фестивалю – «Різні разом». Воно було сформульоване ще на минулому NEOсвітньому Арсеналі та ідеально відображає мету заходу – створити безпечний та інклюзивний простір для навчання, гри і дозвілля для всіх дітей, що його відвідають, якими б різними не були їхні потреби та інтереси.

Цьогоріч Фестиваль для дітей і підлітків «NEOсвітній Арсенал. Різні разом» відбуватиметься 22-24 вересня.