Презентація видання про український Донбас початку ХХ ст. та бахмутчанина Микиту Шаповала

11 Липня 2023

18 липня 2023 року о 12.00 в Залі пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду (Київ, вул. Лаврська, 3) відбудеться презентація видання “Микита Шаповал. Схема життєпису. Біографія. Листи”, яке є результатом співпраці ЦПГА “Крила”, ГО “Київські фрески” та особисто Анжели Савченко за фінансової підтримки Фонду “Ізоляція” та ЄС.

Це унікальна збірка, яка не тільки вводить у публічний простір епістолярну спадщину українського громадського та політичного діяча, бахмутчанина Микити Шаповала і привертає увагу до покоління української міжвоєнної еміграції у Європі, а й, найголовніше – спростовує міфи довкола історії Донеччини і Луганщини і подає докази фальшування ідентичності українського Сходу.

Видання містить спогади про дитинство Микити Шаповала на Донеччині, початок її пролетаризації, родинні листи, які ілюструють атмосферу становлення більшовицької окупації на Донеччині, мапи, а також світлини населених пунктів, з якими пов’язані сторінки життя Микити Шаповала, які були знищені в ході російської війни в Україні.

Вхід вільний!

Акредитація ЗМІ на захід обов’язкова: http://surl.li/iznog

Реєстрація для відвідувачів: http://surl.li/iznmr

Чекаємо на Вас у Музеї Голодомору!

Для довідок:

[email protected],

+38096 153 04 95