Творча лабораторія для дітей у Музеї Голодомору

21 Вересня 2019

21 вересня у Музеї Голодомору розпочинає роботу Creative Lab: творча лабораторія для підлітків 6-8 класів. Лабораторія діятиме до 26 жовтня й працюватиме по суботах.

Через цікавий та інтерактивний підхід діти ознайомляться з історією геноциду українців, зможуть дослідити історичні джерела, удосконалять вміння працювати в команді, знайдуть нових друзів.

Кожного заняття підлітки виконуватимуть завдання, досліджуючи історію українського народу, зокрема причини, передумови, наслідки Голодомору-геноциду. Вони зможуть реалізувати себе в ролі істориків, SMM-менеджерів, відеооператорів, сценаристів та ведучих, адже кожного заняття дитина отримуватиме нову професію та відповідне завдання.

Результатом роботи стане короткометражний фільм про  Голодомор-геноцид, який створять підлітки разом з командою музею та презентують для своїх батьків та друзів на останньому занятті.

Creative Lab – це проєкт, який допомагає проявити свої таланти і творчий підхід, розвиває логічне, аналітичне та креативне мислення.

Кількість учасників обмежена. Ціна курсу (6 занять): 540 грн.

Реєстрація за посиланням.

Контакти: (044) 254 45 11