Вистава SИN 21 травня в Музеї Голодомору

9 Травня 2023
•••
Вистава розкриває тему штучного масового голоду влаштованого більшовицькою росією, що у 1921-1923 роках охопив південні землі нашої країни.
Радянський режим вивозив зерно з України з метою забезпечення своїх промислових регіонів та продажу. Це призвело до того, що голодувати почали мільйони українців.
Тодішня влада використовувала штучний голод як інструмент політичного контролю та тиску на населення.
•••
Актуальність вистави Театральної майстерні ПОГLЯD “SИN” полягає в тому, що нагадує, як важливо пам’ятати та усвідомлювати історію, яка формує нашу сьогоденність та майбутнє, щоб не допускати трагічних подій минулого, які, на жаль, повторюються й зараз під час жорстокої війни росії проти України. Включаючи вивезення зерна з окупованих територій, а також блокування передачі українського зерна тим країнам, де його потребують.
•••
Головний герой вистави Грицько Васюренко – СИН – бачить, як його односельці змушені віддавати свій хліб, землі та худобу. Він бачить безнадійність народу, який звикає до голоду та ставиться до цього, як до своєї буденності, бачить, як байдужість переважає над милосердям. Але СИН не здається та лишається людиною в нелюдських умовах.

Лейтмотивом вистави є народні українські пісні, що виконує наживо у понад 30 голосів заслужений народний ансамбль пісні й танцю України «Дарничанка» Центру художньої та технічної творчості «Печерськ».

🏷️Придбати квитки можна за посиланням: https://concert.ua/uk/event/sun
Вистава має вікові обмеження 12+