Вистава «SИN» за оповіданням Валер’яна Підмогильного

11 Листопада 2022

Національний музей Голодомору-геноциду і театральна майстерня «ПОГLЯD» (режисери Єгор Водяхін та Христина Шелудько), до Дня пам`яті жертв Голодомору, запрошують на прем`єру вистави «SИN» (за однойменним оповіданням Валер`яна Підмогильного), яка відбудеться 19 і 20 листопада у Києві за участі Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України “Дарничанка”.

Оповідання “Син” було написано Валер`яном Підмогильним у 1923 р. В його основі лежать події першого масового штучного голоду 1921-1923 рр., організованого більшовицькою Росією у 1921-1923 рр., коли через неврожай на Кубані та Поволжі, спричинений посухою, більшість українського зерна вилучили й вивезли в Росію.

Письменник описав те, як випробування голодом впливає на людську свідомість, як інстинкти переважають над мораллю, а байдужість над милосердям.

Оповідання виходило як у збірниках (“Нова громада”, “Бібліотека селянина”), так і окремим виданням накладом у 20 000 примірників. У автобіографічних нотатках письменник (85 років з дня розстрілу якого в урочищі Сандармох на Соловках минуло 3 листопада) вважав його одним зі своїх найкращих творів.

Коли: 14.00, 19 і 20 листопада 2022 р.

Де: Зала пам`яті Національного музею Голодомору-геноциду (м. Київ, вул. Лаврська,

3)

Вхід: вільний, за обов`язковою попередньою реєстрацією та підтвердженням, оскільки кількість учасників обмежена.

Вікові обмеження: від 14 років.

Друзі, ми намагаємося організувати все так, аби аварійні чи планові відключення електроенергії не вплинули на проведення запланованого заходу. Але, нагадуємо, у випадку повітряної тривоги вистава буде призупинена, а глядачі повинні будуть пройти до найближчого укриття (підземний перехід на площі Слави).

Аби отримати більше інформації про наші проєкти, звертайтеся на пошту [email protected], або ж за телефоном: +380997609726 (Ольга Юрчук, комунікаційниця Музею).