27 листопада о 16.00 запалімо свічку пам’яті

27 Листопада 2021

Цьогоріч 27 листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору. Комуністичний режим вчинив злочин геноциду з метою ліквідації національно-визвольного руху українців та недопущення відновлення Української держави. Це чи не найтрагічніша сторінка історії української нації.

Найвищою місією Національниого музею Голодомору-геноциду є застереження суспільства щодо злочину геноциду. Ми накопичуємо і поширюємо знання про Голодомор, плекаємо повагу до пам’яті жертв, співпереживаємо та переосмислюємо події того часу. Музей проводить наполегливу роботу з вивчення документів та свідчень очевидців, наші співробітники в експедиціях по всій Україні записують все нові і нові свідчення злочинів комуністичного тоталітарного режиму в Україні. Ми доносимо до суспільства неупереджені факти щодо вчинення геноциду та заздалегідь запланованого знищення українців.

У дні пам’яті жертв Голодомору-геноциду ми запрошуємо долучитись до загальнонаціонального вшанування жертв трьох штучних голодів.

27 листопада о 16.00 запалімо свічку пам’яті.

Олеся Стасюк – генеральна директорка Національного музею Голодомору-геноциду.